Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.09.2020 16:50
One Piece: Pirate Warriors 4
324V

One Piece: Pirate Warriors 4. Urouge miażdży wrogów na zwiastunie

Japońska ekipa Omega Force ciężko pracuje nad rozwojem One Piece: Pirate Warriors 4, serwując nam kolejnego grywalnego bohatera - tym razem postawiono na potężnego Urouge.

Najnowsza gra oparta na kultowym anime radzi sobie coraz lepiej i pomimo początkowych trudności, pozyskała na tyle duże grono fanów, że deweloperzy zdecydowali się na wypuszczenie aż 3 przepustek sezonowych z nowymi bohaterami.

Po dodanym ostatnio Kapitanie X.Drake'u do pirackiego świata dołącza masywny Urouge - legendarny dowódca załogi Piratów upadłego mnicha. Tak jak w przypadku poprzednich wojowników z DLC, mamy tu do czynienia z pełnym voice-actingiem, szczegółowym projektem opartym na mandze oraz animacji, a także solidny zestaw combosów do wykonania.

Nietrudno zgadnąć, że rzeczony pirat został przydzielony do kategorii "Power", czyli jego ciosy są nieco wolniejsze, ale za to bardzo silne i mogą zasiać niezłe spustoszenie w szeregach wroga. Urouge jest ostatnim z dzielnych wojaków jakich Omega Force dodało w ramach drugiego Season Passa o nazwie Worst Generation.

Tagi: Bandai Namco Omega Force One Piece: Pirate Warriors 4