Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.09.2020 11:18
One Piece: Pirate Warriors 4 X Drake DLC
217V

One Piece: Pirate Warriors 4. Kapitan X.Drake wkracza do akcji

One Piece: Pirate Warriors 4 nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa i ponownie daje miłośnikom gatunku musou pretekst do powrotu na pirackie tereny. Tym razem będziemy mogli wcielić się w legendarnego Kapitana Drake'a!

Ekipa Omega Force w pocie czoła pracuje już nad kolejnymi wielkimi tytułami, w tym nad czymś wyjątkowym na urodziny Dynasty Warriors, ale wciąż ma jeszcze trochę sił i czasu, aby zaserwować miłośnikom pirackich klimatów odrobinę frajdy.

Właśnie na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC zadebiutował czwarty już wojownik z serii nadchodzących do gry dodatków. Do tej pory na cyfrowym polu bitwy mogliśmy zobaczyć w akcji Charlotte Smoothie, Charlotte Crackera oraz Vinsmoke Judge'a. Teraz jako pierwszy wojownik z drugiego season passa, sygnowanego tym razem nazwą "Worst Generation", do akcji wkroczył Kapitan X.Drake, przywódca ekipy Piratów Drake'a. 

Jego unikalną mocą podczas rozgrywki będzie opcja przemienienia się w Allozaura, czyli znaną z mangi i anime dinozaurową formę przerażającego pirata, w którą zmienia się dzięki diabelskim smoczym owocom. 

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/one-piece-pirate-warriors-4-dlc-character-x-drake-trailer

Tagi: Bandai Namco Omega Force one piece musou One Piece: Pirate Warriors 4