Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.09.2020 13:30
Tatiana Maślany jako She-Hulk
2669V

She-Hulk obsadzona. Poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w główną bohaterkę serialu MCU

Dość niespodziewanie gruchnęła wczoraj informacja o obsadzeniu głównej roli, tytułowej bohaterki w jednym z nadchodzących seriali Marvela, She-Hulk. 

Choć kondycja kin oraz wytwórni filmowych wciąż nie wróciła do normy po największych obostrzeniach związanych z pandemią koronawirusa, to wszyscy powoli starają się wrócić do standardowego trybu. Wygląda na to, że także Disney rusza z pracami nad Uniwersum Marvela i w dalszym ciągu zamierza budować swoje portfolio seriali o superbohaterach na Disney Plus.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych projektów odcinkowych jest She-Hulk - opowieść o żeńskiej odpowiedniczce zielonej bestii, która w komiksach charakteryzowała się nieco innym usposobieniem. W przeciwieństwie do Bruce'a Bannera, była zdecydowanie bardziej pogodzona ze swoim losem i chętnie korzystała z mocy, które posiadła. I wreszcie poznaliśmy aktorkę, która będzie mogła przenieść to na ekrany. 

Po długich spekulacjach, dostaliśmy potwierdzenie - w rolę Jennifer Walters wcieli się Tatiana Maslany! Informacją najpierw podzieliło się Variety. Disney w żaden sposób nie odniósł się do doniesień, podobnie ludzie związani z aktorką. Na szczęście niewiele później aktorce pogratulował Mark Ruffalo, który na potrzeby MCU wciela się w Bruce'a Bannera/Hulka. 

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/she-hulk-disney-plus-series-tatiana-maslany-1234773900/

Tagi: marvel MCU She-Hulk Tatiana Maslany