Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.09.2020 07:30
PlayStation 5 na nowych zdjęciach
20352V

PS5 bez tajemnic. Wyciekły zdjęcia prezentujące rzeczywistą konsolę z każdej strony

Dotychczas w Internecie pojawiała się cała masa renderów i wizualizacji tego, jak będzie wyglądało PlayStation 5 - teraz wyciekły zdjęcia, które dają jej realny obraz. 

Kilka dni temu wreszcie, po miesiącach oczekiwań, ruszyła w Polsce przedsprzedaż następnej generacji konsol od Sony - sami możecie złożyć zamówienia, sprawdzając ofertę w tym miejscu. Niewiele potem w Internecie pojawiła się wizualizacja tyłu konsoli, który rodził mnóstwo pytań - choćby o dostępne złącza i kształt. 

Teraz do Sieci wyciekły zdjęcia, które przedstawiają realny wygląd konsoli - bez obrazów generowanych komputerowo i podkręcania wyglądu. Zdjęciami podzielił się Robert Serrano na swoim Twitterze, a wszystkie pochodzą z FCCID. Możemy zobaczyć na nich rzeczywiste wymiary sprzętu, a także to, jak prezentuje się z każdej ze stron. 

Warto rzucić na nie okiem, albowiem trzeba przyznać, że konsola wygląda naprawdę bardzo schludnie.  Na materiałach prezentuje się stabilnie i na pewno może się podobać. Koniecznie dajcie znać jak wrażenia! I czy urządzenie wypada lepiej, niż na wyrenderowanych pokazach. 

PS5 - wyciekły zdjęcia konsoli 1

PS5 - wyciekły zdjęcia konsoli 2

PS5 - wyciekły zdjęcia konsoli 3

PS5 - wyciekły zdjęcia konsoli 4

Źródło: https://twitter.com/geronimo_73/

Tagi: PlayStation 5 ps5 Sony wyciek zdjęć wymiary