Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 18.09.2020 18:39
Cyberpunk 2077
1056V

Night City z oficjalną stroną przedstawiającą dzielnicę miasta za pomocą przepięknych screenów i ścian tekstu

CD Projekt RED przygotowało kolejną atrakcję dla graczy oczekujących Cyberpunka 2077. Od dzisiaj możemy odwiedzić oficjalną stronę Night City.

Wymagania sprzętowe Cyberpunk 2077 w wersji na PC i nowy materiał przedstawiający gangi zamieszkujące Night City to nie wszystkie atrakcje, które przygotowało na dzisiaj polskie studio - CD Projekt RED.

Polacy w wolnym czasie zajęli się stworzeniem specjalnej strony internetowej, która dogłębnie przedstawia ogromne miasto wykreowane na potrzeby rzeczonej produkcji. Twórcy postarali się o opisanie dzielnic, na które rozłożone jest Night City, a także przygotowali kilka przepięknych zrzutów ekranu, które pokazują przede wszystkim mroczne zakątki głównej lokacji w Cyberpunku 2077. 

Podczas przeglądania witryny aż czuć futurystyczny klimat. Na każdym kroku wyświetlają się nam reklamy firm, które bliżej poznamy już 19 listopada. Co więcej, deweloperzy przygotowali interesujący smaczek, który informuje, że za stworzenie strony Night City odpowiada korporacja Arasaka, która będzie potężna firmą zajmującą się technologią. Dodatkowo na samej górze witryny możemy zauważyć licznik zgonów pokazujący, ilu bohaterów zginęło w dniu dzisiejszym zwiedzając rzeczone miasto. Jak możemy zauważyć, aż 11 "V" straciło w dniu dzisiejszym życie.

Stronę możecie odwiedzić po kliknięciu w ten link.

Poniżej wrzucam parę wyróżnionych przeze mnie zrzutów ekranu:

Źródło: https://www.nightcity.love/pl/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077