Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.09.2020 13:28
Devil May Cry 5 Ray Tracing
1439V

Devil May Cry 5 Special Edition zachwyca na materiale. Twórcy podkreślają piękno ulepszonej wersji

Czego by nie mówić, usprawniona wersja Devil May Cry 5 to wizualny majstersztyk. Nie ma wątpliwości, że ciachanie przeciwników na next-genach będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące. 

Zapowiedź premiery Devil May Cry 5: Special Edition na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S była jedną z większych niespodzianek minionego pokazu PlayStation Showcase 2020. Twórcy zaprezentowali nam świetny, dynamiczny zwiastun, który pokazał, jak dobrze będzie wyglądało masakrowanie wrogów. 

W Internecie można obejrzeć także porównanie obu wersji - z bieżącej generacji oraz z przyszłej (przy włączonym ray tracingu). To może robić wrażenie, ale na pewno jeszcze lepiej prezentuje się gra w ruchu. O tym zapewniają choćby twórcy z załogi Capcomu, którzy zapowiadają, że będzie to najładniejsza odsłona Devil May Cry, w jaką mogliśmy dotychczas grać. 

Na materiale, który zadebiutował przedwczoraj na oficjalnym kanale YouTube, możemy posłuchać o zmianach, jakie pojawią się w nadchodzącym wydaniu. Devil May Cry 5: Special Edition zrobi kolejny krok w kierunku immersji, dzięki użyciu dynamicznego oświetlenia i technologii śledzenia promieni. Posłuchajcie sami, co do powiedzenia miały osoby, które odpowiadają za dostarczenie nam jak najlepszych wrażeń: 

Źródło: https://www.dualshockers.com/devil-may-cry-special-edition-ray-tracing/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5: Special Edition