Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.09.2020 09:01
Microsoft Flight
1023V

Microsoft Flight Simulator. Reklama pokazuje piękno Afryki

Microsoft Flight Simulator cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jak na swój gatunek. Tytuł będzie jeszcze długo wspierany i rozwijany.

To dopiero początek długiej drogi Microsoft Flight Simulator. Oprócz nadlatujących aktualizacji (o jednej z nich pisaliśmy tutaj) gra wzbogaci się też o masę płatnych dodatków i przede wszystkim o konwersję konsolową, która prawdopodobnie trafi na rynek w 2021 roku.

Póki co możemy przyjrzeć się kolejnej, bardzo efektownej reklamie gry. Po Azji możemy tym razem przyjrzeć się najpiękniejszym widokom z Afryki. Tutaj czekają na nas nie tylko piękne krajobrazy i zabytki, takie jak kompleks piramid w Gizie, ale też wyjątkowo bogata fauna - np. całe stada słoni i żyraf, które są oczywiście widoczne podczas przelotów nad wybranymi miejscami kontynentu. 

W tym miejscu możecie sprawdzić najnowsze poprawki i modyfikacje wprowadzane do Microsoft Flight Simulator. Cały czas czekamy na dokładny termin premiery gry na Xbox Series X. Niestety Microsoft nie podał jeszcze nawet przybliżonego okienka wydawniczego na konsoli.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios