Microsoft wykorzystuje zamieszanie z zamówieniami PS5. Xbox Series X|S kupimy o podanej godzinie

Gry
5782V
Microsoft wykorzystuje zamieszanie z zamówieniami PS5. Xbox Series X|S kupimy o podanej godzinie
Iza Łęcka | 17.09.2020, 12:53

Gracze z całego świata zostali zaskoczeni startem zamówień przedpremierowych na PS5. Japońska korporacja nie podała informacji o preorderach podczas pokazu, a część sklepów rozpoczęło zbieranie zamówień jeszcze w nocy. Microsoft wykorzystuje sytuację i uspokaja swoich klientów.

Na wczorajszej konferencji Sony nie otrzymaliśmy wiadomości o preorderach PS5, choć poznaliśmy ceny dwóch wersji next-genów. Tuż po wydarzeniu na Twitterze pojawiła się krótka wiadomość, według której część sklepów wkrótce może ruszyć z zamówieniami przedpremierowymi, a reszta powinna przedstawić swoją ofertę w czwartek.

Decyzja japońskiej korporacji zdumiała niektórych graczy, a wśród wielu sprzedawców PlayStation 5 zostało niemal natychmiastowe wyprzedane – na szczęście, w Polsce nadal możecie zamówić PS5.

Nieco inne podejście preferuje Microsoft. Amerykanie jeszcze w nocy zapowiedzieli, że w przypadku Xboksa Series X i Xboksa Series S, zamówienia przedpremierowe rozpoczną się o podanej wcześniej, konkretnej godzinie:

Obecnie pierwsze oddziały amerykańskiej korporacji przedstawiły szczegóły – jesteśmy w kontakcie z Xbox Polska i wkrótce z bezpośredniego źródła otrzymamy informację, od której godziny będziemy mogli złożyć preordery na next-genowe Xboksy.

Tak prezentuje się sytuacja w Niemczech i Wielkiej Brytanii:

Źródło: Twitter: Xbox, GMaxee, samuelofc

Komentarze (104)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper