Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 19:10
DIRT 5
2551V

DIRT 5 na rozgrywce z Xboksa Series S! Codemasters pokazuje „next-genowy gameplay”

Codemasters zaprezentowało pierwszy gameplay z DIRT 5 w wersji na Xboksa Series S. Deweloperzy zapowiadają świetne wrażenia i potwierdzają funkcje przygotowane dla amerykańskiej konsoli.

DiRT 5 otrzymał właśnie nowy gameplay. Jest to interesujący materiał, ponieważ pierwszy raz deweloperzy pokazują rozgrywkę z Xboksa Series S, czyli najmniejszego Xboksa w historii i jednocześnie najsłabszego (pod względem teraflopów) nadciągającego next-gena.

Sytuacja z Xboksem Series S jest interesująca, bo choć sprzęt zdaniem Microsoftu ma zapewnić next-genowe wrażenia i nawet rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, to jednak nie brakuje negatywnych głosów, według których urządzenie będzie wstrzymywać nową generację. Na większe testy musimy zaczekać pewnie do przyszłego miesiąca.

Codemasters jednocześnie potwierdza, że DIRT 5 skorzysta z możliwości Smart Delivery, więc niezależnie od posiadanego sprzętu (Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X) grę kupimy tylko raz i zawsze będziemy grać w najlepszą wersję produkcji (w zależności od możliwości sprzętu).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Codemasters DiRT 5 gameplay