Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2020 14:00
Nintendo Switch JoyCony
5736V

Nowy Nintendo Switch oficjalnie powstaje. Nintendo potwierdza bardzo ważny szczegół

Nintendo potwierdziło prace nad nowym Nintendo Switchem. Korporacja jeszcze nie wspomina o mocy urządzenia oraz jego specjalnych funkcjach, ale potwierdza jednocześnie bardzo ważną wiadomość.

Nintendo zaprosiło dzisiaj graczy na Nintendo Direct Mini oraz potwierdziło mocne liczby między innymi Nintendo Switch Online, ale korporacja w opublikowanym raporcie zdradziła jeszcze jeden bardzo ważny szczegół.

Nikt raczej nie będzie zaskoczony, że Japończycy pracują nad nową platformą, ale pierwszy raz Nintendo wspomniało o kolejnym sprzęcie. Firma jeszcze nie określa propozycji, ale „Next gaming system” będzie korzystać ze znanej graczom koncepcji i zostanie zintegrowany z poprzednimi urządzeniami oraz grami.

W prostych słowach – nowa konsola będzie korzystać z przykładowo kontrolerów oraz otrzyma wsparcie pozycji z już wydanych sprzętów. Taką samą sytuację widzieliśmy w przypadku poprzednich „rodzin” Nintendo.

Japończycy wciąż nie mówią o „mocniejszym Nintendo Switchu”, ale ostatnio otrzymaliśmy jednoznaczne potwierdzenie, które pozwala szykować się na konsolę ze wsparciem rozgrywki w 4K. Sprzęt ma trafić na rynek w pierwszych miesiącach 2021 roku.

Poniżej możecie sprawdzić materiały potwierdzające nową konsolę oraz jej integrację.

Nowy Nintendo Switch oficjalnie powstaje 1

Nowy Nintendo Switch oficjalnie powstaje 2

Nowy Nintendo Switch oficjalnie powstaje 3

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2020/09/surprise_nintendo_says_its_next_console_is_going_to_be_very_much_like_its_other_consoles

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Nintendo Switch Pro