Iza Łęcka Iza Łęcka 16.09.2020 13:28
Crash 4 wśród nowości PS4
997V

Sony prezentuje nowe gry na PS4. Japończycy zachęcają do najbliższych premier

Na PS4 wciąż debiutują interesujące produkcje, więc Sony zachęca graczy do kolejnych nowości. Najnowszy zwiastun przedstawia kilka tytułów godnych uwagi, z którymi możecie zapoznać się w tym tygodniu. Zapowiada się bardzo aktywny tydzień i to nie tylko ze względu na dzisiejszy pokaz PS5 ;)...

Z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o promocji na PlayStation Store. Sony ponownie przeceniło dziesiątki produkcji, które można zgarnąć w niższych cenach. W ofercie znajdziecie między innymi Mortal Kombat 11 oraz Red Dead Redemption 2.

Redakcja PlayStation Access nie zwalnia tempa i prezentuje najnowsze produkcje zmierzające w tym tygodniu na rynek, które mogą zwrócić Waszą uwagę. Tym razem przed nami intensywny tydzień: możemy sięgnąć chociażby po Spelunky 2, Crysis: Remastered, WWE 2K Battlegrounds, PES 2021 Season Update, a też nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić dwa etapy z wersji demonstracyjnej Crash Bandicoot 4: It's About Time. Już wcześniej Roger miał okazję podzielić się wrażeniami z owego fragmentu i nie szczędził zachwytów nad nowym Crashem.

Fani platformówek 2D mogą również rozważyć nabycie Spelunky 2 – Derek Yu ponownie nie zawiódł, a druga przygoda grotołaza cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Niektórzy dziennikarze są przekonani, że jest to jedna z najlepszych gier tego gatunku w ostatnim czasie. W co planujecie zagrać w tym tygodniu?

Źródło: YouTube.com

Tagi: nowe gry ps4 nowości ps4 playstation 4 PS4