Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 17:39
Fall Guys aktualizacja
735V

Fall Guys z dużą aktualizacją. Twórcy dbają o nowości i zabezpieczenia

Na serwerach Fall Guys wylądowała nowa aktualizacja, która zainteresuje wszystkich fanów biegania za koroną. Twórcy nie tylko oferują nowe wyzwania, ale również pracują nad poprawą doświadczenia wszystkich graczy. Poznajcie szczegóły.

Studio odpowiedzialne za Fall Guys: Ultimate Knockout potwierdziło problemy z oszustami, ale jak się okazuje, deweloperzy jednocześnie zadbali o stosowną aktualizacje, która wyeliminuje cheaterów z gry. Najnowszy patch zajmuje się wprowadzeniem zabezpieczeń (PC), ale również poprawia stabilność rozgrywki w zespole na PS4. Wprowadzona na serwery aktualizacja zajęła się ogólną poprawą doświadczenia z rozgrywki, ale to dopiero początek.

Twórcy nie są jeszcze gotowi, by zaprosić fanów na drugi sezon rozgrywek w Fall Guys, więc przygotowano aktualizację, która zajmuje się wymieszaniem znanych wariantów rozgrywki. Teraz na mapach możemy natrafić na nowe wyzwania – na zwiastunie zobaczycie świetnie wyglądającą „wyrzutnię”, która może wprowadzić graczy do niemal samej mety.

Jak widać zespół odpowiedzialny za Fall Guys małymi krokami rozwija swoją propozycję, by zapewniać graczom nowe atrakcje i można odnieść wrażenie, że zespół nie zawodzi.

Źródło: YouTube.com
https://www.gematsu.com/2020/09/fall-guys-ultimate-knockout-mid-season-update-now-available-adds-round-variations-big-yeetus-and-anti-cheating-system-for-pc

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic