Iza Łęcka Iza Łęcka 15.09.2020 11:37
PES 2021 Messi
1664V

PES 2021 z mocnym, premierowym zwiastunem. Świetny materiał zaprasza do gry

PES 2021 jest dostępny od dzisiaj na trzech platformach, jednak Konami w tym roku nie postawiło na rozbudowaną promocję gry. Wraz z dniem premiery opublikowano klimatyczny zwiastun, który zaprasza graczy do rozgrywki. Gwiazdą materiału został Lionel Messi.

Konami podjęło zaskakującą decyzję. W 2020 roku nie doczekamy się pełnoprawnej kontynuacji serii Pro Evolution Soccer, a zamiast odsłony przepełnionej nowościami, autorzy proponują „Season Update”. Mówiąc dobitniej, jest to aktualizacja składów połączona z kilkoma mniejszymi nowościami oraz dodatkiem UEFA EURO 2020. Dopiero w przyszłym roku zadebiutuje pełnoprawna kontynuacja, dzięki czemu PES 2021 stanie się prawdziwie next-genową odsłoną.

Najpewniej w wyniku niecodziennej decyzji Konami nie prowadziło głośnej promocji eFootball PES 2021 Season Update, choć można odnieść wrażenie, że to jest błąd. Właśnie otrzymaliśmy świetny zwiastun, którego bohaterem został gwiazdor FC Barcelony. Podczas materiału Lionel Messi wypowiada znaczące słowa - „nie chodzi o bycie najlepszym, chodzi o stawanie się lepszym każdego roku”.

Na zwiastunie Konami potwierdza również licencje na takie zespoły jak: Juventus, Manchester United czy też FC Bayern Monachium. W tym roku wejdziecie na wirtualne boiska w eFootball PES 2021 Season Update?

Źródło: YouTube.com

Tagi: eFootball PES 2021 Season Update Konami PES Productions