Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2020 11:17
Civilization 6
1874V

Civilization 6 z nowymi frakcjami i ciekawym trybem zabawy. Świetne nowości w filmiku od Firaxis

Civilization 6 niedawno trafiło do sprzedaży na sprzęt mobilny, działający w oparciu o system Android. To jednak nie koniec rozwoju tej wspaniałej strategii.

Firaxis nadal mocno rozwija Civilization VI. Jeszcze w tym miesiącu w grze na komputerach osobistych zostanie wdrożone rozszerzenie, zapewniające dwa nowe cudy świata ("Biosferę" i Pomnik Zeusa), nowy skrypt generujący mapy górskiego typu i przede wszystkim tryb zabawy "Dramatic Ages". W tym module złote ery rozwoju cywilizacji będą wyjątkowo owocne i bogate w rozwój, a mroczne stulecia stanowić będą ogromne wyzwania.

To nie koniec nowości nadciągających do Civilization 6. Poniższy filmik zdradza też nowe frakcje, które poprowadzimy jeszcze we wrześniu do boju - chodzi o Galów i Bizancjum. Przed premierą rzeczonych cywilizacji, co stanie się już 24 września, mamy otrzymać jeszcze jeden filmik, przedstawiający ich najważniejsze cechy.

Firaxis zapowiedziało też, że do Civilization 6 zostaną wydane jeszcze przynajmniej 3 pakiety DLC - w listopadzie, styczniu 2021 i marcu 2021 r. Co ważne - wszystkie aktualizacje mają zostać udostępnione równocześnie na PC, PS4, XOne i Switch.

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI