Iza Łęcka Iza Łęcka 15.09.2020 08:10
Crystal Dynamics
1020V

Twórcy Marvel’s Avengers już pracują nad nową grą

Crystal Dynamics zakończyło pracę nad Marvel’s Avengers i choć produkcja będzie rozwijana przez wiele lat, deweloperzy pracują już nad kolejnym tytułem. Gra skupi się na rozgrywce PVP.

Crystal Dynamics przez lata dostarczało na rynek znakomite gry z serii Tomb Raider, by po pewnym czasie otrzymać za zadanie przygotowanie produkcji w świecie Marvela. Tytuł będzie rozwijany latami, ale ekipie nie przeszkadza to w rozpoczęcia prac nad nową grą.

Crystal Dynamics Redwood City poszukuje wielu nowych pracowników do przygotowania nowego IP – zgodnie z ujawnionymi szczegółami będzie to produkcja nastawiona na multiplayer z rozgrywką PvP. Stanowić to może zaskakującą odmianę, bowiem wcześniej deweloperzy skupiali się na tworzeniu gier single-player. 

Marvel's Avengers (sprawdźcie naszą recenzję) będzie wciąż rozwijane przez Crystal Northwest, które zadba o rozbudowanie zawartości dla produkcji z superbohaterami w rolach głównych. Graczom pozostaje wyczekiwać na oficjalne doniesienia dotyczące nowego projektu zdolnego zespołu.

Źródło: https://www.psu.com/news/marvels-avengers-developers-are-already-working-on-their-next-original-aaa-game/

Tagi: Crystal Dynamics Square Enix Tomb Raider