Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.09.2020 12:28
Tamarin recenzja
969V

Tamarin miażdżony w recenzjach. Fatalne oceny gry od części twórców Conker's Bad Fur Day

Zwiastuny nowej gry autorów Conker's Bad Fur Day i Banjoo-Kazooie wyglądały ślicznie. Jedna rzecz wywoływała tylko wątpliwości: brak recenzji w dniu premiery. Już wiemy, czemu wydawca Tamarina nie udostępnił recenzentom kodów do testów z wyprzedzeniem.

Okazuje się, że wydany na PS4 i PC Tamarin jest bardzo słabą grą. Taki obraz wyłania się z dotychczasowo opublikowanych recenzji gry, które są tak niskie jak 3/10. 

Dziennikarze ganią twórców Tamarina za fatalnie zaprojektowane poziomy, z rzadkimi punktami kontrolnymi, które zmuszają do repetycji po zgonie. Zresztą, sam gameplay też jest nastawiony na backtracking. Przed pokonaniem ostatniego bossa należy jeszcze raz odwiedzić większość znanych już poziomów. Całość można zakończyć w ok. 7 godzin. Według pierwszych opinii fatalnie wypada też sterowanie i nieciekawa walka. Zwiastuny gry były bardzo obiecujące i robiły apetyt na świetny tytuł, w który można pograć w rodzinnym gronie. Niestety okazuje się, że ta platformówka odwołująca się do takich klasyków jak Conker's Bad Fury Day (pracowało nad nią kilku autorów tego klasyka) jest po prostu kiepska.

Innym tytułem, który zgarnął bardzo niskie oceny w tym roku jest Fast & Furious Crossroads, które nazywane jest przez niektórych "najgorszą grą tej generacji".

Oceny Tamarin z recenzji:

  • Hobby Consolas 5,1/10
  • WayTooManyGames 4,5/10
  • Finger Guns 4/10
  • Vandal 4/10
  • PC Invasion 3,5/10
  • Screen Rant 3/10
     

Tagi: Chameleon Games Tamarin