Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2020 11:02
Fast & Furious Crossroads recenzja
19721V

Fast & Furious Crossroads to "wielkie rozczarowanie". Miażdżąca krytyka w pierwszych recenzjach

Fast & Furious Crossroads wskoczyło na półki sklepowe już w piątek, ale do dzisiaj trudno znaleźć recenzje tej gry samochodowej, stworzonej przez Slightly Mad Studios.

Łatwo domyślić się, skąd ta "cisza w eterze". Wygląda na to, że Bandai Namco nie dostarczyło z wyprzedzeniem kopii Fast & Furious Crossroads recenzentom i że firma chciała zapewne w ten sposób opóźnić publikację krytycznych tekstów. Pierwsze opinie o nowej grze autorów Project CARS są bowiem bardzo negatywne.

W recenzji Fast & Furious Crossroads w wersji na PS4, która pojawiła się już w serwisie GameSpew wystawiono ocenę 3/10. Największym grzechem produkcji ma być fatalnie rozwiązane sterowanie samochodami i brzydka grafika (z kiepsko rozwiązaną kamerą). Autorzy nie postarali się również pod względem projektu misji. Około 30 wyzwań z gry, których zaliczenie zajmuje tylko 5 godzin, jest nudnych. Środowisko, w którym odbywa się zabawa wydaje się otwarte, ale w rzeczywistości to ciasne "korytarze". Podobny wydźwięk ma tekst od redakcji WayTooManyGames, zakończony oceną 3,5/10.

Na Steam tylko 37% recenzji użytkowników ma pozytywny wydźwięk w przypadku Fast & Furious Crossroads, co jak na platformę dystrybucji Valve jest bardzo mizernym wynikiem.

Pierwsze recenzje Fast & Furious Crossroads:

  • WayTooManyGames 3,5/10
  • GameSpew 3/10
  • Eurogamer - "Gra katastrofa, unikać"
     

Źródło: GameSpew

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios