Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.09.2020 14:10
Red Dead Redemption 2
1746V

Red Dead Redemption 2. Trailer w połączeniu z filmem pt. „1917” łapie za serce

Na kanale Absolute Trailers pewien czas temu pojawił się film, który przedstawił zwiastun Red Dead Redemption 2 w połączeniu z filmem "1917".

W ubiegłym roku zadebiutował film zatytułowany "1917", który opowiedział chwytającą za serce opowieść o dwóch młodych żołnierzach - Schofieldzie i Blake'u. Bohaterzy otrzymali rozkaz od dowództwa, aby przedostać się za linię wroga w celu dostarczenia arcyważnej wiadomości. Produkcja otrzymała dobre oceny i zainteresowała kanał Absolute Trailers, który postanowił połączyć ją z bestsellerową grą od Rockstar Games - Red Dead Redemption 2.

Twórcy materiału wycięli z kowbojskiej przygody najbardziej emocjonalne momenty, które wrzucili w tzw. kupę, dodając do tego muzykę z oficjalnego zwiastuna 1917. Wszystko to prezentuje się znakomicie, a nie obraziłbym się, gdyby tak wyglądał zwiastun premierowy Red Dead Redemption 2. 

Nie przedłużając, poniżej obejrzycie zwiastun wyżej wymienionego filmu oraz dzieła Absolute Trailers. Zapraszam także do obejrzenia największych sekretów najambitniejszego projektu Rockstar Games - jest ich sporo!

Źródło: https://screenrant.com/red-dead-redemption-2-looks-like-a-blockbuster-in-1917-style-trailer/

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two