Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2020 10:07
Battlefield 6
3336V

Battlefield 6 może zostać wkrótce zapowiedziany. Jackfrags opublikował tajemniczy teaser

Electronic Arts i DICE mogą już wkrótce rozpocząć promocję Battlefield 6. Ostatni materiał Jackfragsa został zakończony tajemniczym teaserem, na który odpowiedział Niklas Astrand ze szwedzkiego studia odpowiedzialnego za rozwój gry.

Od wielu miesięcy znamy plany Electronic Arts. Wydawca zaoferował DICE dodatkowy rok na rozwój nowej strzelanki, dlatego też w 2020 roku nie możemy się już spodziewać kolejnego shootera od utalentowanego studia. Wiemy, że przyszłym roku nadejdzie w pełni next-genowa odsłona, bowiem deweloperzy skupiają się już na PlayStation 5, Xboksie Series X|S i PC. Zgodnie z ostatnimi plotkami, Battlefield 6 może zaoferować ogromne zmagania graczy na wojennych frontach.

Pewne kwestie ulegają jednak zmianie. Jackfrags jest jednym z najbardziej znanych YouTuberów, który zajmuje się serią Battlefield - to on jest odpowiedzialny za rozwiązywanie zagadek wrzuconych na mapy przez DICE i miał też okazję prezentować liczne Easter Eggi.

Obecnie Jackfrags opublikował zajawkę: na ostatnim materiale opowiada o Battlefield 5, by na końcu przedstawić zniszczony samolot, na którym widnieje napis „The Last Step”, a od 10:00 możemy przyjrzeć się broni z zawieszonym kieszonkowym zegarkiem. Wskazówka zbliża się do „60”, natomiast w tle można usłyszeć tykanie mechanizmu zegarka.

Fani Jackfragsa rozpoczęli serię domniemań, mając jednocześnie pewność, że to właśnie on otrzymał za zadanie rozpoczęcie kampanii promocyjnej nowego Battlefielda. Oczekiwania społeczności jeszcze mocniej pobudził Niklas Astrand. Deweloper z DICE odpowiedział na materiał:

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/75031/battlefield-6-announcement-could-be-imminent/index.html

Tagi: Battlefield battlefield 6 dice Electronic Arts