Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2020 20:03
Wonder Woman 1984
719V

Wonder Woman 1984 ponownie opóźnione. Warner Bros. podało nową datę premiery

„Wonder Woman 1984” nie trafi na wielki ekran w październiku. Warner Bros. ponownie opóźniło premierę filmu i jest to już czwarta data debiutu produkcji. Korporacja ma nadzieję, że historia zostanie wyświetlona jeszcze w tym roku.

Na DC FanDome otrzymaliśmy nowy zwiastun „Wonder Woman 1984”, a widzowie mogli uczestniczyć w długim panelu. Mogliśmy sądzić, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i film zadebiutuje bez najmniejszych problemów, ale jak się okazuje – Warner Bros. właśnie zmieniło plany.

„Wonder Woman 1984” pierwotnie miał zadebiutować 5 czerwca, następnie 14 sierpnia, a według ostatnich informacji, film powinien zostać wyświetlony na wielkich ekranach 2 października. Teraz możemy potwierdzić, że nawet ta data nie zostanie dotrzymana i produkcja będzie dostępna 25 grudnia... Jeśli oczywiście i tym razem Warner Bros. nie zmieni planów.

Patty Jenkins (reżyserka) potwierdziła, że „Wonder Woman 1984” został przygotowany, by trafić do kin i wytwórnia chce zapewnić historię jak największej liczbie widzów. Z tego powodu zdecydowano się na kolejne przełożenie premiery, ponieważ Warner Bros. ma nadzieję, że pod koniec roku sytuacja na świecie zostanie opanowana i historia będzie mogła wylądować jednocześnie w wielu krajach.

Źródło: https://www.gameinformer.com/gamer-culture/2020/09/11/wonder-woman-1984-delayed-until-christmas

Tagi: DC Warner Bros. Wonder Woman Wonder Woman 1984