Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2020 19:29
Wonder Woman 1984
1135V

Wonder Woman 1984 na nowym zwiastunie. Gal Gadot otwiera DC FanDome

Gal Gadot zainicjowała DC FanDome i zaprezentowała nowy zwiastun „Wonder Woman 1984”. Nowa historia nieustraszonej superbohaterki wygląda efektownie i najnowszy materiał pozwala spojrzeć na Cheetah.

„Wonder Woman 1984” to najnowsza produkcja DC, która miała trafić do kin 5 czerwca, ale sytuacja na świecie wpłynęła na decyzje wytwórni. Na DC FanDome otrzymaliśmy nowy zwiastun, który w świetny sposób przedstawia historię – widzowie mogą również pierwszy raz spojrzeć na Cheetah.

Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. W swojej następnej wielkoekranowej przygodzie stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. 

Warner Bros. zaprezentowało także ikoniczny kostium Wonder Woman, który pewnie zostanie wykorzystany podczas wymagających walk – sympatycy komiksów z Dianą na pewno kojarzą „złotego orła”.

Warner Bros. przypomina, że film z 2017 roku zarobił 822 mln dolarów na całym świecie, a w kontynuacji obok Gal Gadoty wystąpią również Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolita.

Premierę „Wonder Woman 1984” zaplanowano na 1 października.

Tagi: dc dc fandome Wonder Woman Wonder Woman 1984