Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2020 08:07
Railway Empire Epic Games
795V

2 gry za darmo. Epic Games rozdaje Railway Empire i Where the Water Tastes Like Wine

Epic Games udostępnia dwie produkcje, które gracze mogą pobrać za darmo w ramach promocji. Tym razem w ofercie pojawiło się Railway Empire, ale poznaliśmy takżea kolejną grę, która zawita w darmowym katalogu.

Epic Games zaprasza na pobieranie dwóch gier w ramach cotygodniowej promocji. Tym razem oferowane są nieco nietypowe produkcje: gracze mogą stworzyć rozbudowaną i rozległą sieć kolejową lub wyruszyć w podróż po Stanach Zjednoczonych z okresu Wielkiego Kryzysu.

Railway Empire – pobierz za darmo

Where the Water Tastes Like Wine – pobierz za darmo

Railway Empire zadebiutowało na rynku w 2018 roku, zbierając oceny na poziomie 74%. Tytuł pozwala stworzyć wielką sieć kolejową, zakupić ponad 40 pociągów, a także nabyć lub zbudować stacje kolejowe, fabryki i wiele atrakcji, które utrzymają sieć na czele konkurencji.

Zupełnie inną pozycją jest Where the Water Tastes Like Wine, mimo iż gra również zadebiutowała w 2018 roku i otrzymała noty na poziomie 74%. Twórcy z Dim Bulb Games proponują narracyjną przygodę skupioną na podróżowaniu, dzieleniu się historiami i wpływaniu na finał niecodziennych wydarzeń, których jesteśmy świadkami. Gra mocno podzieliła recenzentów, dla przykładu Game Informer ocenił tytuł na mocne 9/10, natomiast już PC Gamer wystawił 58/100.

Co więcej, Epic Games potwierdziło, że Stick it to the Man! będzie kolejną pozycją objętą promocją. Gracze pobiorą następną grę od 17 września.

Na zakończenie dodam, że warto sprawdzić najnowszą promocję z PlayStation Store i wypróbować trzy gry na Xboksie One – w ofercie znalazło się między innymi Diablo 3.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: epic games promocja Railway Empire Where the Water Tastes Like Wine