Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 17:17
ps4 xbox
2957V

Xbox Series X|S zestawione z PS4 Pro i Nintendo Switchem. Porównanie rozmiarów i unboxing

Microsoft już 10 listopada zaoferuje graczom „najpotężniejszego next-gena” oraz „najmniejszego Xboksa w historii”. Jesteście zainteresowani sprzętem? Sprawdźcie jak obie konsole nowej generacji wyglądają w zestawieniu z PlayStation 4 Pro i Nintendo Switchem.

Pierwsi dziennikarze otrzymali makiety Xboksa Series X i Xboksa Series S, więc możemy sprawdzić, jak oba urządzenia wyglądają obok wcześniej wydanych konsol. Na uwagę na pewno zasługuje Xbox Series S, ponieważ według informacji udzielonych przez Microsoft – będzie to najmniejszy Xbox w historii.

Redakcja GameSpot przygotowała świetnie wyglądające zdjęcia, które pozwalają sprawdzić, jak Xbox Series S wygląda obok między innymi PlayStation 4 Pro. Jak się okazuje, nowa generacja Microsoftu jest mniejsza nawet od urządzenia Sony, ale na pewno trzeba też zwrócić uwagę na samą bryłę – jest bardzo prosta, a „czarny grill” lekko wystaje.

Jak widać Microsoft próbuje wykorzystać okazję i bardzo chętnie pokazuje swoją nową generację. Korporacja z Redmond nie ma już nic do ukrycia, więc możemy nawet spojrzeć na wszystkie porty – sytuacja jest interesująca, bo jak wiadomo Sony wciąż nie pokazało w rzeczywistości PlayStation 5. Widzieliśmy tylko dwa oficjalnie opublikowane rendery.

I jak oceniacie wygląd obu next-genów Microsoftu? Mam wrażenie, że firma postawiła tym razem na bardzo ciekawe bryły i choć Xbox Series X wyglądał średnio na pierwszych materiałach, to teraz mam wrażenie, że ten sprzęt jest bardzo mały.

Sprawdźcie ceny obu konsol Microsoftu oraz poznajcie pełne specyfikacje

PS4 Xbox Series S

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/we-have-the-xbox-series-x-and-series-sofficial-moc/1100-6482002

Tagi: microsoft xbox series x xbox series s