Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 12:46
PlayStation 5 i DualSense
5763V

PS5 w połowie listopada? Gracze wierzą, że uchwyt zdradza datę premiery konsoli

Sympatycy marki PlayStation z coraz większą niecierpliwością wyczekują nowych wiadomości o nowej generacji. Podczas gdy konkurencja odkryła już wszystkie karty, Sony wstrzymuje się przed podaniem szczegółów PS5. Gracze szukają więc na własną rękę i snują kolejne domniemania. Tym razem pomóc ma uchwyt do PlayStation 5.

W tym tygodniu Microsoft zaprezentował wszystkie informacje dotyczące Xboksa Series X oraz przedstawił Xboksa Series S. Co na to Sony? Japończycy wczoraj powinni świętować 25-lecie od premiery PlayStation w Stanach Zjednoczonych, jednak w związku z rocznicą gracze nie doczekali się żadnych nowych doniesień.

Fani są zniecierpliwieni wyczekiwaniem, więc szukają szczegółów PlayStation 5 w różnych miejscach. Najnowszym znaleziskiem okazał się uchwyt dla PS5, dzięki któremu powiesimy konsolę na ścianie – urządzenie będzie sporych rozmiarów, więc coraz więcej sklepów oferuje specjalne mocowania, które pozwolą ulokować sprzęt na ścianie. 

PS5 Wall Mount By Floating Grip – White trafi do sprzedaży 19 listopada, przez co gracze snują domysły, że 20 listopada (piątek) na półkach sklepowych zadebiutuje PlayStation 5. Wydawałoby się pozbawione sensu, gdyby producent FLOATING GRIP oferował ów produkt w dużym odstępie czasu od premiery..

Nawiązując do tematu, warto przypomnieć przeciek redakcji VGC, która potwierdziła, że brytyjskie PlayStation już od 13 listopada rozpocznie rozbudowaną kampanię marketingową, której zwieńczeniem (przypadającym na 19-20 listopada) ma być premiera PS5.

PS5 uchwyt

Źródło: https://www.amazon.co.uk/dp/B08GCVT3K4/ref=cm_sw_r_tw_dp_x_7qdwFbYQB1H5T

Tagi: playstation playstation 5 ps5 sony