Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2020 09:42
xbox game pass pc
3606V

Xbox Game Pass PC w wyższej cenie. Usługa wychodzi z bety

Xbox Game Pass przejdzie w następnych miesiącach duże zmiany. Usługa zostanie na stałe połączona z Projectem xCloud, co więcej Microsoft potwierdził zakończenie testów wersji na PC. Tym samym gracze muszą przygotować się na wyższą cenę abonamentu.

Xbox Game Pass jest dostępny na komputerach osobistych od kilku miesięcy, jednak od początku była to beta usługi. Nadal można wykupić abonament za 4 zł w pierwszym miesiącu, a cena kolejnych wynosi 18,99 zł.

Gracze muszą jednak przygotować się na droższy abonament. Amerykanie potwierdzili, że od 17 września Xbox Game Pass na PC zakończy okres testów i tym samym jego cena wzrośnie do 40 zł. Nadal możecie zapłacić za usługę niecałe 20 zł, więc przed zmianą warto skusić się na zakup.

Tym samym Xbox Game Pass na konsolach i PC będzie dostępny w tej samej cenie, choć trzeba przypomnieć, że nadal możemy sięgnąć po Xbox Game Pass Ultimate, który daje możliwość zagrania w produkcje dostępne na dwóch platformach, oferuje Xbox Live Gold oraz zapewni dodatkowy dostęp do rozgrywki za pośrednictwem chmury. W przyszłym tygodniu Microsoft zaoferuje także katalog gier na urządzenia mobilne – debiut na smartfonach i tabletach odbędzie się 15 września.

Należy dodać, że wczoraj amerykański gigant branży potwierdził połączenie Xbox Game Pass z EA Play. Poznaliśmy również wszystkie szczegóły polskiej premiery Xboksa Series X.

Xbox Game Pass - ceny

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass

Tagi: Xbox Xbox Game Pass Xbox Game Pass PC