Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 19:15
Xbox Series S konsola Microsoft
4089V

Xbox Series S to problem dla deweloperów? Twórca z Remedy bezpośrednio komentuje sprzęt Microsoftu

Microsoft ujawnił dzisiaj wszystkie szczegóły Xboksa Series X i Xboksa Series S. Gracze wyczekują na możliwość złożenia zamówień przedpremierowych, ale nie wszyscy są zadowoleni z pokazu „najmniejszego Xboksa w historii”. Sasan Sepehr nie ukrywa, że nadciągają problemy dla deweloperów.

Pod koniec września zamówimy Xboksa Series X i Xboksa Series S, czyli dwie konsole nowej generacji od amerykańskiej korporacji. Microsoft przedstawił dzisiaj pełną specyfikację obu next-genów, ale już teraz pojawiają się głosy, które mówią wprost – tańszy sprzęt to fatalna wiadomość dla deweloperów.

Przed szereg wyszedł Sasan Sepehr, starszy producent technologii z Remedy Games, który podkreślił, że Xbox Series S to świetna wiadomość dla klientów, ale pojawienie się tańszego sprzętu to problem dla twórców.

Przedstawiciel Remedy nie zdecydował się na głębszą analizę, jednak jego słowa mogą zwiastować problemy. Mam wrażenie, że na pełną opinię dotyczącą sprzętu musimy jeszcze zaczekać, ale szczerze mówiąc trudno mi uwierzyć, by Microsoft nie sprawdził swojej propozycji z twórcami i nie zdecydował się na konkretne testy.

Źródło: https://wccftech.com/remedy-developer-expresses-concern-over-xbox-series-s-calls-it-trouble/

Tagi: Microsoft remedy Xbox Series S