Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 18:17
Dune Denis Villeneuve
2291V

Dune na pełnym zwiastunie. Denis Villeneuve prezentuje swoją wersję hitu

Koniec wyczekiwania na pełną prezentację nowej „Diuny”. Denis Villeneuve właśnie zaprezentował widzom swoją wizję na ten wyjątkowy świat. Siadajcie wygodnie i zobaczcie pełny zwiastun „Dune”.

Już wczoraj otrzymaliśmy zajawkę pełnego zwiastuna, a teraz możemy sprawdzić, jak prezentuje się nowa adaptacja „Diuny”, za którą odpowiada Denis Villeneuve. Twórca „Blade Runnera 2049” otrzymał za zadanie rozwijanie drugiego świata i w końcu otrzymaliśmy prezentację tej oczekiwanej historii.

Film ekscytuje wielu widzów, ponieważ nie tylko za produkcję odpowiada doświadczony i utalentowany reżyser, od dawna czekamy na rozwój tego wyjątkowego uniwersum, ale dodatkowo do projektu zaangażowano szereg znanych aktorów. Na liście zatrudnionych znajduje się między innymi Timothee Chalamet – sprawdźcie pełną obsadę „Diuny”.

Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Jak wiadomo branża filmowa wciąż boryka się z ogromnymi problemami, jednak „Dune” zadebiutuje pod koniec roku i wielu znawców kina potwierdza jedno – właśnie dla takich filmów mamy wybrać się przed wielki ekran.

Jak oceniacie pierwszy zwiastun?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Denis Villeneuve Diuna Dune Trailer zwiastun