Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2020 18:45
Call of Duty Black Ops Cold War
2060V

Call of Duty: Black Ops Cold War z pokazem trybu sieciowego. Oglądajcie z nami multiplayer nowego Call of Duty

Już dzisiaj będziemy świadkami prezentacji Call of Duty: Black Ops Cold War. Fani strzelania nie muszą się martwić o kolejne zwiastuny prezentujące scenki przerywnikowe, ponieważ dzisiaj oglądamy rozgrywkę multiplayer. Szykujcie się na pokaz gameplayu.

Bardzo długo czekaliśmy na Call of Duty: Black Ops Cold War, ale teraz Treyarch oraz Activision nie mogą dłużej zwlekać. Produkcja zadebiutuje na rynku w listopadzie, więc najwyższy czas na konkretne materiały.

Zobaczyliśmy już pierwszy zwiastun z ujęciami z PlayStation 5, a nawet poznaliśmy ulepszenia przygotowane dla nowej generacji, jednak twórcy powinni skończyć z gierkami i w końcu pokazać konkretne mięso, czyli w prostych słowach: tryb sieciowy.

Pokaz Call of Duty: Black Ops - Cold War odbędzie się już o godzinie 19:00 czasu polskiego i podczas prezentacji zobaczymy „kolejną generację trybu wieloosobowego Black Ops”. W wydarzeniu będą uczestniczyć deweloperzy oraz najwięksi streamerzy – twórcy opowiedzą o trybie multiplayer, mapach, trybach i mechanikach, a gracze zaprezentują czysty gameplay.

Zamierzacie oglądać show? Wpadnijcie na PPE – przygotujemy pełną relację z wydarzenia.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Call of Duty Black Ops: Cold War Treyarch