Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 16:24
Demon's Souls
1887V

Demon's Souls zdąży na premierę PS5? Sony podgrzewa atmosferę, a gracze wierzą w jednoczesny debiut

Sony nie ujawniło jeszcze pełnego zestawu gier na premierę PS5, ale Shuhei Yoshida oraz Hermen Hulst bawią się z graczami świętując nadejście Demon's Souls na PlayStation 5. Część przyszłych posiadaczy japońskiego next-gena ma nadzieję, że wymagający RPG trafi na rynek z nową konsolą.

Od kilku tygodni czekamy na ostateczne konkrety dotyczące PS5. Na nadchodzącym wydarzeniu powinniśmy poznać nie tylko informacje o cenie oraz dacie premiery, ale Japończycy muszą odkryć szczegóły dotyczące gier dostępnych na premierę.

Już wcześniej pojawiły się sygnały, które sugerowały, że na liście „Day One” może pojawić się Demon's Souls – tytuł został sklasyfikowany przez Japończyków, a Imran Khan wspomniał o planach Sony. Producent bezpośrednio nie skomentował doniesień, ale przedstawiciele PlayStation wyraźnie widzą te doniesienia.

Shuhei Yoshida oraz Hermen Hulst opublikowali na Twitterze najnowszy zwiastun PlayStation 5, który właśnie skupia się na pokazie możliwości konsoli oraz pokazuje kilka ujęć z Demon's Souls (PS5). Nie brakuje głosów, według których szef PlayStation Indies i szef PlayStation Worldwide Studios opublikowali te materiały nie bez powodu.

Mogą to być wyłącznie małe zaczepki, by sprowokować fanów do myślenia, ale trzeba przyznać, że Demon's Souls na premierę PS5 byłoby strzałem w dziesiątkę.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/fans_think_demons_souls_ps5_is_close_to_release

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment