Iza Łęcka Iza Łęcka 09.09.2020 09:03
Swordsman VR
853V

Swordsman VR zapowiedziane przez Sony. Zwiastun potwierdza tegoroczną premierę

Sony kontynuuje „Tydzień z PlayStation VR” – w ramach wydarzenia drugą zapowiedzianą produkcją jest Swordsman VR. Pierwszy zwiastun prezentuje się całkiem przyzwoicie, ale wskazuje kilka szczegółów dotyczących gry.

Wraz z początkiem tygodnia Sony zapowiedziało, że w ciągu następnych dni będzie zachęcać graczy do PlayStation VR. Po potwierdzeniu Minecrafta VR oraz uruchomieniu promocji na gry dla wirtualnej rzeczywistości, kolejną niespodzianką Japończyków jest Swordsman VR.

Za produkcję odpowiada Sinn Studio Inc., które tworzy czerpiącą z motywów historycznych, średniowieczną grę bitewną przeznaczoną dla wirtualnej rzeczywistości. Rozgrywka będzie oparta na fizyce, kładąc szczególny nacisk na walkę. Choć pierwszy zwiastun nie zdradza zbyt wiele, wraz z nim otrzymaliśmy pierwsze szczegóły gry oraz screeny prezentujące czysty gameplay.

W Swordsman VR gracze zmierzą się z Jotunnami, którzy trafią na Ziemię z zamiarem zniewolenia całej ludzkości. Do walki muszą stanąć rycerze, wikingowie, mongołowie oraz samuraje, a historia przepełniona będzie „epickimi walkami z bossami”. W pozycji nie zabraknie potężnych broni, progresji postaci, zdobywania kolejnych umiejętności oraz rozbudowy ekwipunku.

Swordsman VR będzie dostępny jeszcze w tym roku i trafi na PlayStation VR.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation vr Sony swordsman vr