redakcja PPE redakcja PPE 07.09.2020 16:03
FIFA 21 w Media Expert
3040V

FIFA 21 w przedsprzedaży w Media Expert

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do sprawdzenia oferty przedsprzedażowej FIFY 21 w Media Expert. Kolejna odsłona najpopularniejszej wirtualnej piłki nożnej zadebiutuje już na początku października. 

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert

FIFA 21 to niekwestionowany lider wśród wirtualnych piłek nożnych. Tegoroczna edycja pojawi się w sprzedaży już 9 października (a w przypadku edycji Ultimate lub Mistrzowskiej zagracie już 6 października). 

Media Expert na swojej stronie przygotował pełną ofertę dla fanów FIFY. Dodatkowo posiadaczy konsol na pewno ucieszy fakt, że oferowane wersje zawierają darmowy upgrade do wersji PS5/Xbox Series S).

FIFA 21 PS4 i FIFA 21 Xbox One będą działać także na konsolach nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X. W ramach programu Feel Next Level zyskają one darmowe uaktualnienie. To bardzo dobra informacja dla graczy, którzy nie będą chcieli czekać na zakup nowej konsoli, a planują dokonać go w najbliższych miesiącach od premiery FIFA 21. Takie ruchy producentów wpływają na lojalność graczy wobec marki, a długoterminowo przełoży się to na pewno na kupowanie kolejnych odsłon tytułu. Chapeau bas! FIFA 21 Nintendo Switch zostanie przygotowana w edycji Legacy, w której nowości to przede wszystkim zaktualizowane stroje, składy i stadiony. FIFA 21 PC prawdopodobnie będzie oparta na edycji z PS4 i Xbox One. Dzięki temu zadziała płynnie nawet na mniej wydajnych komputerach. To również dobra informacja, gdyż wielu graczy przy okazji premier nowych tytułów często obawia się, że ich dotychczasowy sprzęt nie poradzi sobie z wymaganiami stawianymi przez produkcję.

FIFA 21 w Media Expert

FIFA 21

Tagi: FIFA 21 Media Expert