Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2020 08:56
Chernobylite
827V

Chernobylite. Zwiastun pokazuje nowy obszar i przeciwników z polskiej gry

Polska ekipa The Farm 51 trzyma się wyznaczonej jeszcze w 2019 roku "mapy drogowej" dla Chernobylite. Gra regularnie się rozwija poprzez duże aktualizacje.

Tym razem The Farm 51 przygotowało aktualizację "The Truth", która ponownie nie rozczarowuje pod względem bogactwa zawartości.

Szósta aktualizacja, nazwana "The Truth" wnosi do Chernobylite, które znajduje się obecnie we Wczesnym Dostępie, przede wszystkim świeżą lokalizację - Więzienie. Oprócz tego polska gra wzbogacona została właśnie o nowych przeciwników: Chernohosta, Armored Soldiera, Dustera. Ulepszono też pewne aspekty interfejsu gry i wprowadzono nowego NPC-a. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej, w zajawce aktualizacji. 

Przypominam, że Chernobylite opuści fazę Wczesnego Dostępu na przełomie 2020 i 2021. Obecnie gra znajduje się nadal w formie "roboczej", chociaż już teraz można mówić o sporym uznaniu ze strony fanów (70% pozytywnych ocen na Steam). W 2021 roku ma dojść do premiery na PS4 i być może również na innych konsolach.

Sprawdźcie przy okazji ostatnie nowości, wprowadzone w aktualizacji Chernobylite.

Tagi: Chernobylite The Farm 51