Power Rangers: Battle for the Grid. Kolejna wojowniczka wkracza do akcji

News
865V
Power Rangers: Battle for the Grid. Kolejna wojowniczka wkracza do akcji
Igor Chrzanowski | 06.09.2020, 20:15

Power Rangers: Battle for the Grid nie zwalnia tempa i po udanej premierze na Google Stadia, szykuje nas na kolejną postać DLC, jaką ujrzymy w ramach trzeciej przepustki sezonowej. 

Na początku wakacji bijatyka z Power Rangersami trafiła na Google Stadia, gdzie rywalizuje o graczy z Mortal Kombat 11. Pomimo relatywnie średniego przyjęcia w porównaniu z innymi mordoklepkami, deweloperzy nie poddają się i regularnie zasypują nas nowymi postaciami.

Ostatnio w ramach trzeciego Season Passa do gry wkroczył Robert “RJ” James - fioletowy Ranger z Power Rangers Jungle Fury. 15 września na serwerach wyląduje zaś bohaterka jednej z ostatnich serii, zatytułowanej Power Ranger Super Samurai, gdzie czerwona wojowniczka znana jako Lauren Shiba walczy o dobro świata przy pomocy tajemnej wiedzy samurajów.

W całym serialu Rangerzy wykorzystują symbole żywiołów, aby wykonywać specjalne ataki, dlatego takiej zabawy nie mogło zabraknąć również i w repertuarze ruchów nadchodzącej postaci.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/power-rangers-battle-for-the-grid-dlc-character-lauren-shiba-launches-september-15

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych