Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.09.2020 16:25
Postal: Brain Damage
1000V

POSTAL: Brain Damaged. Polacy stworzą nową odsłonę kultowej serii

Ekipa Running with Scissors pracuje ciągle nad rozwojem Postala 4, który znajduje się obecnie w fazie wczesnego dostępu na PC. Jedną z większych niespodzianek tego weekendu jest fakt, że zapowiedziano już kolejną grę!

Oprócz wciąż rozwijanego Postal 4: No Regerts fani tegoż nietypowego uniwersum będą mogli w 2021 roku liczyć również na tworzoną przez Polaków grę Postal: Brain Damage - spin-off szczycący się hasłem "boomer-shooter".

Nie od dziś wiadomo, że wspomniana seria czarnym humorem stoi i każda jej kolejna odsłona musi być wypakowana nim wprost po sam szczyt i jak się możemy przekonać oglądając poniższe zwiastuny, polski duet CreativeForge Games (partner PlayWaya) oraz Hyperstrange, poczuli się w tym projekcie jak ryba w wodzie.

Postal: Brain Damage stawia przede wszystkim na klimaty retro, dlatego możemy spodziewać się tu raczej rozgrywki rodem z Dooma, Blood, Hexen, czy też Duke Nukem, aniżeli współczesnego Call of Duty. Naszymi przeciwnikami będą oczywiście najbardziej ohydni ludzie jakich nasz bohater spotkał na swojej drodze, a sama zabawa dostarczy mnóstwo nieprzyzwoitej zabawy.

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/09/retro-style-first-person-shooter-postal-brain-damaged-announced-for-consoles-pc

Tagi: CreativeForge Games postal postal brain damage