Horizon Zero Dawn (PC) wciąż z mieszanymi opiniami. Guerilla Games nadal naprawia grę

News
1247V
Horizon Zero Dawn (PC) wciąż z mieszanymi opiniami. Guerilla Games nadal naprawia grę
Mateusz Wróbel | 06.09.2020, 12:45

Horizon Zero Dawn (PC) otrzymuje patche, które poprawiają doświadczenia płynące z zabawy, co potwierdzają ostatnie opinie graczy na platformie Steam.

Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna w wersji na PC wciąż jest aktualizowane w celu wyeliminowania rażących błędów technicznych, na które narzekali recenzenci. Dosłownie parę dni po premierze gry na Steamie naprawiono „tryb ziemniaka”, a 5 dni później udostępniono patch, który wyeliminował pomniejsze błędy. Guerilla Games, twórcy przygody rudowłosej wojowniczki Alloy, wciąż opracowują poprawki, co widać po recenzjach na platformie Gabe'a Newella.

7 sierpnia, czyli w dniu, kiedy Horizon Zero Dawn miał premierę na komputerach osobistych, pozytywnych ocen na Steamie było niespełna 60%. Najwięcej osób narzekało na crashe, niewidzialne ściany, które utrudniały zwiedzanie pięknego świata, błędy pojawiające się na twarzach postaci niezależnych podczas konwersacji, czy także częstych spadkach płynności. Wydany dokładnie tydzień temu patch oznaczony numerkiem 1.03. wyeliminował większość crashy, co zauważyła społeczność. W najnowszych recenzjach mało kiedy możemy poczytać o tzw. „wyrzuceniach do pulpitu”.

 Horizon Zero Dawn na PC wciąż ma mieszane recenzje na Steam. 66% posiadaczy kopii gry w wersji na blaszaki jest zadowolona z zakupu, a 33% odbiorców uważa, że mogła wydać pieniądze na inny produkt. Myślę, że z każdym dniem będzie przybywać coraz więcej ocen pozytywnych. Rzućcie okiem na poniższy wykres:

Horizon Zero Dawn (PC) wciąż z mieszanymi opiniami. Guerilla Games nadal naprawia grę

Źródło: Steam.com

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper