Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.09.2020 15:20
Tony Hawk powrócił na Warehouse
2306V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 z ciekawą promocją. Tony Hawk powrócił na Warehouse

Wszyscy fani serii Tony Hawk's Pro Skater na pewno dobrze kojarzą poziom Warehouse i Activision postanowiło uczcić premierę Tony Hawk's Pro Skater 1+2 odtwarzając kultową lokację. Na miejscu pojawił się Tony, który mógł wykonać kilka tricków.

Od lat czekaliśmy na porządny powrót serii Tony Hawk's Pro Skater, ale już dzisiaj możemy powiedzieć to wprost: Activision i Vicarious Visions nie zawiedli. Roger chwalił grę, która zbiera bardzo dobre oceny i entuzjaści deski mogą w spokoju sięgać po odświeżone wydanie.

Wydawca postanowił w ciekawy sposób świętować premierę i w rzeczywistości odtworzył Warehouse. Nie możemy tutaj mówić o lokacji jeden do jednego, ale projektanci Activision zadbali o kilka kultowych elementów, które można bezpośrednio zestawić z właśnie debiutującym Tony Hawk's Pro Skater 1+2.

W sprawie gry wypowiedział się Tony Hawk, który nie ukrywa, że od dawna czekał na porządny powrót swojego uniwersum:

„Jestem wdzięczny za troskę, którą Activision i Vicarious Visions włożyły w remaster oraz jakość, o którą zadbały, aby ożywić serię Tony Hawk's Pro Skater w najlepszy możliwy sposób. Przez lata pytano mnie o możliwość powrotu serii i jestem dumny, mogąc powiedzieć, że w końcu mamy grę, która spełnia oczekiwania najwierniejszych fanów, jednocześnie inspirując nowe pokolenie do sięgnięcia po kontroler, a być może nawet po prawdziwą deskorolkę.”

Kilka słów na temat powrotu powiedział również Jen Oneal, szef studia Vicarious Visions, który podkreślił, że dla jego zespołu najważniejsze było uhonorowanie dziedzictwa:

„Naszym priorytetem w przypadku remastera było uhonorowanie dziedzictwa, oryginalnego sterowania i jakości klasycznych gier. Obserwując i słuchając fanów na całym świecie, dzielących się podekscytowaniem i radością z ogrywania dema Warehouse, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że osiągnęliśmy dokładnie to, co zamierzaliśmy. W Vicarious Visions jesteśmy wielkimi miłośnikami serii i nie możemy doczekać się na wspólne granie z fanami. Mamy nadzieję, że ogrywanie remastera będzie dla nich tak samo przyjemne, jak dla nas było jego tworzenie.”

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions