Tort zamiast PS5. Gracze zostali oszukani przez streamerkę i Twitch

Gry
3577V
Tort zamiast PS5. Gracze zostali oszukani przez streamerkę i Twitch
Iza Łęcka | 04.09.2020, 07:36

Nie na takie przyjemności liczyli gracze oglądający Twitch Chat's Choice Awards. Podczas audycji live-stream w domu jednej ze streamerek zauważony został przedmiot o bryle przypominającej PS5. Gracze mieli nadzieję, że w trakcie wydarzenia poznają nowe informacje dotyczące PlayStation 5, tymczasem zobaczyli tort.

Nikogo nie zdziwimy stwierdzeniem, że obecnie PS5 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Każda aktywność Sony pokroju prezentacji okładki pierwszej gry z PlayStation 5 czy nowego zwiastuna konsoli, rozbudza graczy niemal do czerwoności i rozpoczyna całą serię komentarzy.

Panującą wokół next-gena Sony atmosferę doskonale wykorzystała streamerka AtomicMari, która pojawiła się na rozdaniu nagród Twitch Chat's Choice Awards. Gracze dość szybko dostrzegli, że w jej pokoju znajduje się przedmiot wyglądem przypominający PS5, a w trakcie audycji gospodarz wydarzenia Sean Plott (Day9) zapytał o tajemniczy sprzęt. W odpowiedzi usłyszał:

„Co to za show, gdybyśmy trochę się nie poprzekomarzali... Obiecuję, że dojdziemy do tego później.”

Jednocześnie Twitch na oficjalnym Twitterze nieco rozdmuchał sprawę, wspominając właśnie o PlayStation 5, co jeszcze mocniej zachęciło graczy do oglądania ceremonii rozdania nagród. Wydaje się, że akcja była jak najbardziej zaplanowana i spotkała się z oczekiwanym odzewem ze strony sympatyków konsolowej rozgrywki.

Jak się później okazało, AtomicMari sprytnie wykorzystała sytuację i zamówiła tort wyglądający jak PlayStation 5, który w trakcie transmisji rozkroiła.

Tort zamiast PS5. Gracze zostali oszukani przez streamerkę i Twitch

Tort zamiast PS5. Gracze zostali oszukani przez streamerkę i Twitch

Źródło: https://www.psu.com/news/ps5-spotted-in-twitch-streamers-room-twitch-teasing-a-ps5-announcement/ Twitter: gematsucom

Komentarze (55)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper