Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.09.2020 19:36
Into the Breach PC okładka
749V

Into the Breach za darmo. Epic Games potwierdza kolejne gry objęte promocją

Epic Games zaprasza do pobierania Into the Breach. Produkcja jest już dostępna w ramach najnowszej promocji, a jednocześnie firma odpowiedzialna za Fortnite potwierdziła dwie kolejne gry, które pobierzemy w przyszłym tygodniu.

Into the Breach to jeden z hitów 2018 roku, która zebrała średnią ocen na poziomie 88%. Dla wielu to jedna z najlepszych dwuwymiarowych strategii turowych ostatnich lat, a w swoim czasie dziennikarze z całego świata zachwalali świetny i angażujący gameplay, dopracowany poziom trudności czy też bardzo przemyślane założenia rozgrywki.

Into the Breach – pobierz za darmo

To ten tytuł jest właśnie dostępny za darmo w Epic Games Store. Produkcja Subset Games zachwyciła graczy i na pewno warto ją wrzucić na swoją kupkę wstydu. Nie możemy mieć pewności, czy deweloperzy zapewnią sowitą kontynuację, ale jeśli macie ochotę na porządną turówkę, to Into the Breach będzie wprost grą idealną.

Epic Games potwierdziło także kolejne gry objęte promocją – od 10 września będziemy mogli pobrać Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine.

Na liście darmowych produkcji znajdziecie wciąż gry Ubisoftu. Francuski producent i wydawca nadal oferuje The Division oraz Far Cry 3, więc jeśli macie ochotę postrzelać, zainteresujcie się tymi promocjami.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Into the Breach Promocja Subset Games za darmo