Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2020 12:04
PlayStation 5 konsola z kontrolerem DualSense
9556V

PS5 jest wyposażone w 2 duże wentylatory? Wnętrze PlayStation 5 na intrygującej grafice

Sony powinno już wkrótce szczegółowo zaprezentować wnętrze PS5. W nadchodzącym wydaniu „How it Works Magazine” znajdzie się tekst prezentujący wszystkie podzespoły PlayStation 5. Obecnie możemy się przyjrzeć interesującej grafice.

Gracze nadal oczekują na szczegółowe informacje dotyczące PS5, które nadejdą wraz ze zbliżającym się pokazem Sony. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy firma odpowiedzialna za markę PlayStation zaprosi do udziału w oczekiwanym od dawna wydarzeniu.

W świetle najnowszych wiadomości, możemy przypuszczać, że pokaz PS5 odbędzie się już za niedługo. Redakcja „How it Works Magazine” otrzymała już wgląd we wnętrze PlayStation 5, a w najnowszym numerze magazynu znajdzie się szczegółowa prezentacja poszczególnych podzespołów next-gena Sony.

Najpewniej dziennikarze odpowiedzą na pytania, które wielu graczom nasuwają się niemal automatycznie – chodzi między innymi o przedstawienie szczegółów chłodzenia. Na opublikowanym zdjęciu możemy dostrzec dwa duże wentylatory, które będą ochładzać PlayStation 5, zapewniając odpowiednią temperaturę urządzenia.

Obserwując na ostatnie działania japońskiego giganta branży gier, szczegółowy teardown PlayStation 5 powinien zostać opublikowany w blisko premiery. Taką sytuację widzieliśmy w przypadku PlayStation 4 Pro.

PS5 wnętrzne

[Aktualizacja #1]

Dziennikarze „How it Works Magazine” prawdopodobnie nie prezentują ostatecznej wersji płyty głównej od Sony. W Sieci pojawiło się zdjęcie sugerujące, że jest to zestaw z PS3.

Źródło: Twitter: vih8p

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony