Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.09.2020 22:16
The Coma 2: Vicious Sisters
412V

The Coma 2: Vicious Sisters trafi na Xboksa One. Wydawca potwierdził datę premiery

Kolejni gracze mogą szykować się na przerażającą historię. Devespresso Games zakończyło prace nad kolejnym wydaniem The Coma 2: Vicious Sisters i koreański dreszczowiec będzie już wkrótce dostępny na Xboksie One. Poznajcie szczegóły premiery.

The Coma 2: Vicious Sisters w tym roku trafiło już na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switcha, ale teraz z tym thrillerem w konwencji survival horroru zapoznają się kolejni gracze. Dobrą wiadomość przedstawiło Devespresso Games, które zakończyło prace nad przygotowanie wersji na konsolę Microsoftu.

4 września odbędzie się premiera The Coma 2: Vicious Sisters na Xboksa One, więc następni fani przerażających opowieści mogą przygotować się na nadciągające wydarzenia. Tytuł aktualnie zebrał oceny na poziomie 80% (za Opencritic) i według przedstawionych informacji – gracze mogą szykować się na mocną historię z wieloma ciekawymi wątkami.

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z The Coma 2: Vicious Sisters, to sprawdźcie poniższe zwiastuny. Na dobry początek zerknijcie na międzynarodowy trailer, a później sprawdźcie propozycję live-action. Gra Devespresso Games to dość specyficzny tytuł, który jednak powinien trafić w gust fanów azjatyckiej sztuki opowiadania historii.

W The Coma 2: Vicious Sisters gracze wcielają się w młodą dziewczynę, która pewnego dnia budzi się nocą w opuszczonej szkole i musi uciekać przed morderczynią.

Źródło: Informacja prasowa: PR Hound

Tagi: data premiery Devespresso Games The Coma 2: Vicious Sisters xbox one