FIFA 20 w dużej promocji. Gra EA Sports od 20 zł

Promocje gier
2137V
FIFA 20 w dużej promocji. Gra EA Sports od 20 zł
Iza Łęcka | 02.09.2020, 11:06

Electronic Arts nie zmienia przyzwyczajeń i zaprasza na dużą promocję aktualnej odsłony serii FIFA przed premierą kolejnej części. Najnowsza oferta pozwala zakupić grę FIFA 20 już od 20 zł – propozycja jest dostępna na trzech platformach.

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera Fify 21, więc Electronic Arts idąc za ciosem, rozpoczęło dużą promocję na zakup aktualnej odsłony. Gracze mogą kupić FIFA 20 już od 20 zł, a oferta może przykuć uwagę graczy, którzy nie preferują wydawania ponad 200 zł na najnowszą piłkę nożną spod szyldu EA, a chcą przyjemnie się bawić i chociażby sprawdzić VOLTĘ

FIFA 20 w promocji

W najbliższym czasie Electronic Arts nie zamknie serwerów Fify 20, więc sprawdzenie wszystkich dostępnych trybów powinno być całkiem komfortowe. Najpewniej od października liczba graczy będzie nieco mniejsza, jednak owa zmiana nie powinna Wam przeszkodzić w znalezieniu chętnych do wspólnej gry.

Jeśli jednak jesteście żywo zainteresowani Fifą 21, sprawdźcie nasze wrażenia z rozgrywki, trybu kariery, VOLTY czy też FIFA Ultimate Team.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/tania-fifa-20-promocje-na-ea-sports-fifa-20-na-pc-playstation-4-oraz-xbox-one/

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper