Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2020 18:43
GeForce RTX 3000
3485V

NVIDIA GeForce RTX 3090 oficjalnie! Znamy ceny i moc next-genowych kart

Już dzisiaj odbędzie się wielki pokaz nowych kart graficznych firmy NVIDIA. Gracze otrzymają możliwość spojrzenia na nową generację GPU i pewnie otrzymamy wszystkie szczegóły dotyczące nadciągających urządzeń. Bardzo możliwe, że na pokazie zobaczymy przedstawicieli CD Projekt RED.

W zeszłym miesiącu NVIDIA zaprosiła graczy na „Ostateczne Odliczanie”, które zakończy się dzisiaj o godzinie 18:00. To właśnie w tym momencie rozpocznie się konferencja firmy – podczas wydarzenia poznamy nowe karty graficzne zapewniające wyjątkową moc.

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele plotek dotyczących serii GeForce RTX 3000, jednak w końcu spojrzymy na sprzęt, poznamy jego ceny i będziemy mogli przygotować się na nadciągającą premierę. Sympatycy rozgrywki na PC mogą szykować się na świetną wydajność, dzięki której bez najmniejszego problemu klienci będą mogli cieszyć się najnowszymi tytułami w najlepszej jakości.

Bardzo możliwe, że na pokazie pojawią się przedstawiciele CD Projekt RED, którzy w enigmatyczny sposób zapraszali dzisiaj na prezentację. Jak wiadomo polskie studio od dawna współpracuje z firmą NVIDIA, a Cyberpunk 2077 od premiery zaoferuje rozgrywkę z ray tracingiem. Zobaczymy nowy zwiastun, kolejne screeny upiększony magią RTX lub po prostu NVIDIA ponownie potwierdzili dobre relacje z CDP RED? Przekonamy się po godzinie 18:00.

[Aktualizacja #1]

Jeszcze dzisiaj znajdziecie na naszej stronie podsumowanie imprezy, teraz możemy jednak sprawdzić moc i ceny next-genowych kart:

NVIDIA GeForce RTX 3000 - 1

NVIDIA GeForce RTX 3000 - 2

NVIDIA GeForce RTX 3000 - 3

Zapis imprezy:

Tagi: GeForce RTX GeForce RTX 3000 GeForce RTX 3090 nvidia