Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 16:00
GeForce RTX 3080
1448V

GeForce RTX 3080 coraz bliżej. NVIDIA rozpoczęła „Ostateczne Odliczanie”

NVIDIA szykuje graczy na wielką prezentację i następnie premierę serii GeForce RTX 30. Korporacja rozpoczęła „Ultimate Countdown” i opublikowała pierwszą zajawkę. Nowy sprzęt ma zostać ujawniony już wkrótce.

Najbliższe tygodnie zapowiadają się bardzo ciekawie. Gracze nie tylko mogą szykować się na nowe informacje dotyczące PlayStation 5 i Xboksa Series X, ale swoje produkty zaprezentuje także firma NVIDIA. Wiele na to wskazuje, że w przypadku tej korporacji wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

31 sierpnia zobaczymy prezentację nowych kart graficznych z serii GeForce RTX. „Trzydziestki” mają zostać ujawnione za 21 dni, a ich premiera odbędzie się na samym początku września. Niektórzy informatorzy zapowiadali pokaz na 9 września, ale teraz możemy już oficjalnie odliczać.

Aktualnie otrzymaliśmy jedynie poniższą zajawkę i na więcej szczegółów musimy zaczekać, ale wiele na to wskazuje, że NVIDIA będzie w następnych dniach podsyłać kolejne teasery, które przygotują graczy na prezentację.

Warto pamiętać, że już aktualne wersje kart GeForce RTX zapewniają świetną rozgrywkę w między innymi Death Stranding, a NVIDIA i CD Projekt RED zaoferują także ray tracing w Cyberpunk 2077.

GeForce RTX 3080 zajawka

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/74403/nvidia-teases-ultimate-countdown-for-ampere-geforce-rtx-30-series

Tagi: GeForce GeForce RTX GeForce RTX 3080