Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.09.2020 09:11
Ghostrunner
583V

Ghostrunner z zamieszaniem wokół premiery. Zwiastun na Steam mógł zdradzić termin wydania

Ghostrunner zapowiada się na wielki hit (a być może nawet na początek całej serii gier). Nadal nie znamy jednak dokładnej daty premiery tej pozycji.

Na Steam doszło do publikacji nowego zwiastuna Ghostrunnera na Steam. W prezentowanej przez kilkadziesiąt minut zajawce na platformie Valve pojawiła się informacja o terminie premiery Ghostrunnera. Według filmiku ta cyberpunkowa produkcja miałaby pojawić się w sprzedaży 27 października 2020 r. One More Level informuje jednak, że trailer był tylko wersją roboczą, która nie powinna trafić do dystrybucji.

Filmik został szybko usunięty ze Steam. Prezes Zarządu Spółki chwilę po zdarzeniu zrezygnowała ze swojego stanowiska. Jak twierdzi One More Level ta zmiana nie ma związku z pomyłką trailerową, ale z nowymi planami zawodowymi Iwony Cygan-Opyt.

W komunikacie All in! Games podkreśla, że doszło do "technicznej pomyłki" (opublikowania roboczej wersji trailera), a zaprezentowany na Steam termin premiery nie jest wiążący. Pozostaje czekać na dalsze informacje od krakowskiej firmy. Miejmy nadzieję, że Ghostrunner faktycznie zdąży z premierą na koniec 2020 roku.

"Informujemy, że doszło do technicznej pomyłki, w wyniku której na platformie Steam pojawiła robocza wersja trailera i została ona niezwłocznie zamieniona. Nie należy traktować daty, która się tam pojawiła jako wiążącą, czy też prawdopodobną, gdyż jak wspominamy powyżej, decyzja odnośnie oficjalnej daty premiery jest w trakcie ustalania" - twierdzi All in! Games w oświadczeniu.

Sprawdźcie przy okazji rewelacyjnie wyglądający gameplay i zwiastun z Ghostrunnera. Materiały zostały wydane z okazji gamescomu 2020.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wpadka-One-More-Level-Prezes-rezygnuje-7953025.html

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level