Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 13:38
PS Plus Sony PS4
4817V

PS Plus promowany przez PlayStation Polska. Ostatnia szansa, by zgarnąć gry za 386 zł

PlayStation Polska zachęca graczy do PS Plus. Klienci mają ostatni dzień, by pobrać gry o wartości 386 zł. Firma wspomina o aktualnych i nowych produkcjach, a nie możemy zapomnieć, że na liście znajduje się najpopularniejsza pozycja w historii usługi.

Jesteśmy ostatnio świadkami bardzo ciekawej sytuacji – choć Sony systematycznie oferuje świetne gry w ramach PS Plus, to jednak największym hitem usługi okazał się Fall Guys. Mała pozycja cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i bez wątpienia jest to produkcja, którą warto sprawdzić (przeczytajcie moją recenzję).

PlayStation zdaje sobie sprawę, że posiada w swoim katalogu perełkę, więc teraz PlayStation Polska przypomina o ofercie – klienci mogą jeszcze dzisiaj zgarnąć gry z sierpniowej oraz jutro otrzymają z wrześniowej listy PlayStation Plus.

Jeśli chcecie zagrać w Fall Guys w ramach abonamentu, warto w następnych godzinach sięgnąć po Plusa. Gra posiada jedynie tryb sieciowy, więc i tak będziecie potrzebować PS Plus, by móc wystartować w konkurencjach – a tak to przynajmniej nie będziecie płacić za tytuł.

Czy warto zagrać w Fall Guys? Trzeba przyznać, że jest to naprawdę spore zaskoczenie, które warto sprawdzić, bo na rynku mamy mało gier oferujących tak lekką i zabawną rozgrywkę.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Tagi: playstation plus ps plus Sony