Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 15:18
Nawiedzony dwór w Bly Netflix
1212V

Nawiedzony dwór w Bly przerazi wszystkich widzów platformy Netflix. Zwiastun i data premiery serialu

„Nawiedzony dwór w Bly” to nowa produkcja twórcy popularnego i świetnie ocenionego „Nawiedzony dom na wzgórzu”. To w zasadzie druga część antologii, więc widzowie mogą ponownie liczyć na mocną historię.

„Nawiedzony dom na wzgórzu” zadebiutował na platformie Netflix w październiku 2018 roku i choć historia nie była specjalnie odkrywcza, to Mike Flanagan zaproponował widzom kapitalną atmosferę, dzięki której serial osiągnął duży sukces.

Reżyser potwierdził, że nie chce opracowywać bezpośredniej kontynuacji i zaprosi widzów do nowego miejsca. Teraz możemy potwierdzić, że „Nawiedzony dwór w Bly” zadebiutuje 9 października, więc fani przerażających historii mogą szykować się na atrakcje.

"„Nawiedzony dwór w Bly” to druga część antologii, którą w 2018 r. rozpoczął serial „Nawiedzony dom na wzgórzu”. W tym rozdziale, którego premiera odbędzie się już 9 października, zajrzymy do wnętrza przerażającego dworu w Bly, gdzie żywi i martwi mieszkają obok siebie."

W „Nawiedzonym dworze w Bly” występują Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T'Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith i Amelia Eve.

Przeczytajcie naszą recenzję „Nawiedzony dom na wzgórzu” i sprawdźcie wrześniowe premiery platformy Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Mike Flanagan nawiedzony dom na wzgórzu Nawiedzony dwór w Bly trailer zwiastun