Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2020 13:53
Alaloth Champions of the Four Kingdoms
622V

Alaloth Champions of The Four Kingdoms na nowym zwiastunie. Twórcy zapowiadają wersje na PS4 i Switcha

Twórcy Alaloth Champions of The Four Kingdoms wykorzystali cyfrowy gamescom, by przypomnieć światu o swojej grze i potwierdzić przygotowanie nowej wersji. Świetnie zapowiadający się RPG trafi na dwie kolejne platformy.

O Alaloth Champions of The Four Kingdoms wspominamy na portalu od ubiegłego roku i choć mieliśmy już okazję spojrzeć na dłuższy gameplay oraz różnych wrogów, to jednak dopiero podczas cyfrowego gamescomu ogłoszono ważną wiadomość.

Twórcy z Gamera Interactive postanowili przełożyć premierę i zaproponować jednoczesny debiut na czterech platformach – do wcześniej zapowiedzianych Xboksa One oraz PC, dołączają teraz PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gracze na wszystkich platformach rozpoczną poznawanie świata w 2021 roku.

Najnowszy zwiastun skupia się na pokazaniu kolejnych uroków Alalothy. Deweloperzy przedstawiają kilka lokacji oraz pozwalają spojrzeć na między innymi okno ekwipunku.

Sympatycy klasycznych RPG-ów powinni zacierać rączki, ponieważ Alaloth Champions of The Four Kingdoms może okazać się świetną przygodą – doświadczeni autorzy chcą zaproponować dopracowany gameplay z ciekawą opowieścią.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency

Tagi: Alaloth Champions of the Four Kingdoms Gamera Interactive trailer zwiastun