Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2020 10:38
Alaloth
551V

Alaloth prezentuje zróżnicowane scenerie i wrogów. Twórcy pokazują barwny świat

Jeszcze w tym roku Alaloth trafi na Xboksa One oraz komputery osobiste, tymczasem najnowszy zwiastun ukazuje przeróżne, średniowieczne scenerie, do których trafią bohaterowie. Przygotujcie się na wielką przygodę.

W 2020 roku entuzjaści gatunku RPG nie mogą narzekać na brak angażujących historii, jednak fani klasycznego podejścia do walki z bestiami mogą przychylnym okiem spojrzeć na Alaloth. Jeszcze w tym roku gra zadebiutuje na Xboksach One oraz komputerach osobistych, dlatego też już wkrótce powinniśmy się spodziewać ostatecznej daty premiery.

Z okazji trwających sieciowych wydarzeń All in! Games i Gamera Interactive zaprezentowali barwny zwiastun, na którym zobaczymy nowe lokacje oraz kolejnych przeciwników. RPG stworzony został we współpracy z Chrisem Avellone’em, weteranem gatunku. Gracze będą mogli przemierzać świat fantasy inspirowany najmroczniejszym okresem średniowiecza, choć nie zapomniano także o rozbudowanej historii i dynamicznej akcji.

„Alaloth prezentuje rozległe uniwersum inspirowane klasyką gatunku i współczesnymi tytułami, gdzie rozgrywka zależy w dużej mierze od zręczności gracza.”

Jeśli wcześniej nie mieliście okazji zapoznać się z Alaloth, sprawdźcie gameplay oraz zwiastun. Wskazane materiały przedstawiają klimatyczne IP i zachęcają do nowej przygody.

Źródło: Informacja prasowa: bettergaming.pro

Tagi: Alaloth Alaloth Champions of the Four Kingdoms trailer zwiastun