Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.08.2020 11:01
GigaBash
480V

GigaBash przypomina Godzilla: Destroy All Monsters Melee. Wielkie potwory demolują miasto

Na imprezie gamescom 2020 pojawił się temat bardzo ciekawej produkcji, która spodoba się fanom tytułów w konwencji Godzilla: Destroy All Monsters Melee. Chodzi o GigaBash.

Autorzy GigaBash pokazali dużą dawkę gameplayu ze swojego projektu na gamescom 2020. Tytuł nawiązujący do marki Godzilla zapewnia arenę bitewną dla maksymalnie 4 graczy. Sterujemy ogromnymi potworami a walki w konwencji arcade'owej bijatyki odbywają się w wielkich metropoliach.

Oczywiście budynki, które znajdują się w bitewnej arenie możemy demolować. Budowle można wykorzystać jako broń do okładania oponentów, lub jako osłony przed pociskami. Wygląda to bardzo o obiecująco na zademonstrowanej rozgrywce. Gra ma się sprawdzać w szczególności w kanapowym, lokalnym multiplayerze (dla maks. 4 osób). Tytuł zaoferuje też sieciową opcję rywalizacji.

Kiedy w to zagramy? GigaBash trafi na PC i PS4 w 2021 roku. Deweloperzy nie wykluczają, że tytuł trafi też na inne platformy. 

Sprawdźcie przy okazji polski projekt pt. Paradise Lost, który też doczekał się świeżego materiału wideo na gamescom 2020.

Tagi: GigaBash Passion Republic