GigaBash

GigaBash

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Passion Republic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.08.2022
Europa:
05.08.2022
Producent:
Passion Republic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
05.08.2022
Europa:
05.08.2022

GigaBash - opis gry

GigaBash to bijatyka z wielkimi potworami kaiju w roli głównej. Za jej produkcję odpowiadało malezyjskie studio Passion Republic. Tytuł ukazał się na konsolach oraz platformach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. 

Rozgrywka - GigaBash

Produkcja Passion Republic to trójwymiarowa bijatyka (brawler), w której walczą ze sobą wielkich rozmiarów potwory kaiju (inspirowane monstrami z filmów, zwłaszcza tych japońskich). Akcję obserwujemy za sprawą izometrycznej kamery. Potwory różnią się pewnymi cechami i niektórymi umiejętnościami, choć sterowanie we wszystkich przypadkach wygląda tak samo. Nasza postać dysponuje dwoma rodzajami ataków zwykłych (jeden słabszy, drugi silniejszy), atakiem specjalnym, dashem w powietrzu, unikiem itd. Podczas zmagań towarzyszy nam wskaźnik Giga-energy, który po nabiciu pozwala dokonać transformacji potwora. Na uwagę zasługuje również patent z Giga-ball – gdy taka kula pojawi się na planszy, możemy ją przejąć, by zyskać możliwość odpalenia ataku specjalnego. Budynki (i generalnie otoczenie) są z kolei w dużym stopniu zniszczalne.

Jeśli chodzi o warianty rozgrywki, w GigaBash dostępne są kampanie fabularne dla czterech potworów (Gorogong, Pipijuras, Woolley oraz Thundatros), tryb wieloosobowy pozwalający rywalizować maksymalnie czterech graczom jednocześnie oraz Mayhem, w którym mamy do czynienia z różnorakimi minigierkami zaprojektowany z myślą o multiplayerze.

Wideo - GigaBash

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper